BERNHARD ÖSTERMAN. porträtt föreställande Gustaf Richard Sundström, olja på duk, signerad.

322804. BERNHARD ÖSTERMAN. porträtt föreställande Gustaf Richard Sundström, olja på duk, signerad.

79 x 54 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 54 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 3 743