TAKLAMPA i mässing och glas, art deco-stil, 1900-talets första hälft.

322688. TAKLAMPA i mässing och glas, art deco-stil, 1900-talets första hälft.

Takarmatur med mässingsmontering och vit opak lampskärm
Trä samt dekorelement i tenn
Totallängd 63 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä samt dekorelement i tenn
Totallängd 63 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 016