MATTA, Persisk, semiantik, Täbriz, 600 x 375 cm.

322671. MATTA, Persisk, semiantik, Täbriz, 600 x 375 cm.

Röd bottenfärg.
Proveniens Herrgård i Kimstad.

Ställvis slitage i lugg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd bottenfärg.

Ställvis slitage i lugg.

Antal besök: 539