FILMKAMEROR, 9 st. 1900-tal.

322639. FILMKAMEROR, 9 st. 1900-tal.

Siemens (Oidentifierad modell)
Siemens & Halske (Oidentifierad modell)
Keystone Twenty
Eumig C3 M
Bell & Howell Autoload
Cine-Kodak Eight Model 25
Pathe Freres Webo A
Ditmar (Oidentifierad modell)
Eumig C3.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Keystone Twenty
Eumig C3 M
Bell & Howell Autoload
Cine-Kodak Eight Model 25
Pathe Freres Webo A
Ditmar (Oidentifierad modell)
Eumig C3.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 904