FILMKAMERA, samt tillbehör, JVC KY-1900E, 1900-talets sista kvartal.

322587. FILMKAMERA, samt tillbehör, JVC KY-1900E, 1900-talets sista kvartal.

Videokamera med Tamron TV Zoom Lens 1:1.6 f = 10~100mm, laddare samt sladdar.
Längd.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 454