HALLBYRÅ, med glasskiva, 1900-talets senare hälft.

322569. HALLBYRÅ, med glasskiva, 1900-talets senare hälft.

Med två lådor. Svängd form.
Längd 75 cm.
Bredd ca 28 cm.
Höjd 63 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fanérskador, glasskiva med fläckar samt ett nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två lådor. Svängd form.
Längd 75 cm.
Bredd ca 28 cm.
Höjd 63 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 797