HALSBAND, ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, silver, 1800-tal.

322556. HALSBAND, ARMBAND samt ÖRHÄNGEN, silver, 1800-tal.

Halsband med röd glasfluss. Samtliga smycken är omgjorda knappar. Örhängen med skruvmekanism.

Slitage. Flertalet bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Flertalet bucklor.

Antal besök: 1 232