OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, tre troll, signerad G Sandgren.

322545. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, tre troll, signerad G Sandgren.

39 x 29 cm.

vattenskada på passpartou.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 29 cm.

vattenskada på passpartou.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 318