FÅTÖLJER, ett par, "USA 75" Folke Ohlsson, Dux.

322516. FÅTÖLJER, ett par, "USA 75" Folke Ohlsson, Dux.

Valnöt.
Med lösa stoppade dynor, spjälad rygg.

Bruksslitage. Dynor med skador. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.

Antal besök: 3 713