PRYDNADSKANON, på lavett med hjul, järn, 1900-tal.

322505. PRYDNADSKANON, på lavett med hjul, järn, 1900-tal.

Total längd ca 73 cm.

Slitage, rost, märken, hjulen något ostadiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 73 cm.

Antal besök: 1 238