FILMEMORABILIA med mera, 4 delar, 1900-tal.

322447. FILMEMORABILIA med mera, 4 delar, 1900-tal.

Autografblock, med bland annat Thor Modén

Bok, "Film Portraits 2", MacDonald London 1948.

Filmaffisch, "John & Mary", inramad, enligt uppgift 1970-tal

Urklippsbok, 1900-talets mitt.

Slitage.
Filmaffisch ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 241