LEKSAK i plåt, clown på barr, Japan, 1950/60-tal.

322377. LEKSAK i plåt, clown på barr, Japan, 1950/60-tal.

Batteridriven leksak i litograferad plåt
Cown med kläder i tyg
Höjd på ställning 26 cm
Märkt Made in Japan.

Bruksskick
Ej funtionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cown med kläder i tyg
Höjd på ställning 26 cm
Märkt Made in Japan.

Bruksskick
Ej funtionstestad.

Antal besök: 2 216