GÖKUR, 1900-tal.

GÖKUR, 1900-tal.
32237. GÖKUR, 1900-tal.

Höjd ca 24 cm.

Slitage. Bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
32237. GÖKUR, 1900-tal.

Höjd ca 24 cm.

Slitage. Bakstycke saknas.

Antal besök: 1 454