FIGURIN, keramik Ibsens Enke keramik, signerad.

322337. FIGURIN, keramik Ibsens Enke keramik, signerad.

Höjd 14 cm
Bredd 16 cm.

Obet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm
Bredd 16 cm.

Obet nagg.

Antal besök: 964