FÅTÖLJER "ONDA", ett par. Jonathan de Pas, Donato d'Urbino och Paolo Lomazzi för Zanotta, Italien.

322256. FÅTÖLJER "ONDA", ett par. Jonathan de Pas, Donato d'Urbino och Paolo Lomazzi för Zanotta, Italien.

Stomme i rostfritt stål med klädsel i mörkblått läder. Etikettmärkta.
Modellen formgiven 1985.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellen formgiven 1985.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 088