ROJ FRIBERG. Litografi, monogramsignerad o numr 132/200.

322226. ROJ FRIBERG. Litografi, monogramsignerad o numr 132/200.

45x55,5 cm.

Oramat blad. Smärre vikmärken i kanter.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

45x55,5 cm.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 1 112