RADIOMÖBEL med skivspelare, Grundig RTV 350, Tyskland.

322223. RADIOMÖBEL med skivspelare, Grundig RTV 350, Tyskland.

Musikmöbel i trä på ställning av vitmetall
Radiodel med FM/AM
Skivspelare märkt Dual 1010 dold under rörlig bordsskiva
Spelar 16, 33, 45 och 78 tums vinylskivor
Längd 97 cm
Höjd 65 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage
Märken, repor
Ej funktionstestad
1 högtalarsladd av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Radiodel med FM/AM
Längd 97 cm
Höjd 65 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage
Märken, repor
Ej funktionstestad
1 högtalarsladd av.

Antal besök: 2 825