BORDSLAMPA, glas och metall, WMF Ikora, 1900-tal.

32221. BORDSLAMPA, glas och metall, WMF Ikora, 1900-tal.

Med invändig belysning. Höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 716