EXTRALJUS, Bosch, 1970-talet.

EXTRALJUS, Bosch, 1970-talet.
3219324. EXTRALJUS, Bosch, 1970-talet.

Fjärr och kurvljus.
Diameter ca 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjärr och kurvljus.
Diameter ca 17 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 916