EDVIN HÄGG. Ölandskust, olja på duk, signerad och daterad -37.

321912. EDVIN HÄGG. Ölandskust, olja på duk, signerad och daterad -37.

52x40 cm.

Bruksslitage.
Mindre skada i duken i tavlans vänstra övre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 817