FIGURIN, porslin, "The Kiss", Goldscheider, 1900-tal.

32179. FIGURIN, porslin, "The Kiss", Goldscheider, 1900-tal.

Rokokopar. Tillverkad i England av Goldscheider, Myott son&Co, Staffordshire, höjd ca 35 cm.

Krackelyr, lagat ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr, lagat ben.

Antal besök: 1 663