OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, 2 st, signerad W Bergmann, daterade 1922.

321758. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, 2 st, signerad W Bergmann, daterade 1922.

Kvinna vid vävstol, 39x30 cm.
Klippig kust, 28x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinna vid vävstol, 39x30 cm.
Klippig kust, 28x38 cm.

Antal besök: 3 071