TRASMATTA, 1900-talets andra hälft, 200x136 cm.

321736. TRASMATTA, 1900-talets andra hälft, 200x136 cm.

Ljusa färger.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusa färger.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 644