KNIVAR, 2 st, 1900-tal.

KNIVAR, 2 st, 1900-tal.
321728. KNIVAR, 2 st, 1900-tal.

Kniv med renhorn märkt Åreskutan, längd inklusive balja 24
Kniv masurbjörk, längd inklusive balja 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 032