Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
JARDINÄR, majolika, 1900-talets första hälft.
32172. JARDINÄR, majolika, 1900-talets första hälft.
Höjd ca 30 cm.
Smärre krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 30 cm.
Smärre krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
856