MIMMO ROTELLA. Färgserigrafi med collage.

321678. MIMMO ROTELLA. Färgserigrafi med collage.

Komposition med ansikten. Signerad och n umrerad 1/80 ex.
97x81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

97x81 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 198