LJUSSTAKAR, 1 par, silver, empirstil, Göteborg, 1900-tal.

321537. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, empirstil, Göteborg, 1900-tal.

Med fyllning, Höjder: 6,5 cm.
Vikt inklusive fyllning: 270 gram.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fyllning, Höjder: 6,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 497