OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barnporträtt. Olja på duk 1800-tal.

321496. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Barnporträtt. Olja på duk 1800-tal.

60 x 38 cm.

Uppfodrad på duk, färgbortfall. Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 38 cm.

Antal besök: 1 099