BARSKÅP. Barockstil, 1900-tal.

32149. BARSKÅP. Barockstil, 1900-tal.

Höjd 168 cm, bredd 96 cm, djup 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 894