SKÅPSÖVERDEL MED SPEGEL, målat och förgyllyt trä, nyrenässans.

321447. SKÅPSÖVERDEL MED SPEGEL, målat och förgyllyt trä, nyrenässans.

144 x 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

144 x 118 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 916