KAMEROR, 8 st. 1900/2000-tal.

321369. KAMEROR, 8 st. 1900/2000-tal.

Olympus Om 707 med objektiv Olympus AF Zoom 35-70mm, 1:3,5 - 4,5 ø49mm
Minolta 5000 med objektiv Zykkor Super Wide Semi Fish-Eye 0.42x samt blixt Program 1800-AF
Minolta 7000 med objektiv Minolta AF Lens 35-70
Casio Lcd Digital Camera QV-7000SX
Minolta Dynax 3L med objektiv Minolta AF Zoom 0.48m/1.6ft MACRO
Pentax SF7 med objektiv Pentax-F Zoom 28-80mm
Minolta Dynax 8000i med 2 st. objektiv. Minolta AF Lens 100-200 samt Af Lens 35-70
Konica TC-X med 2 st. objektiv. Sigma Zoom-Master 35-70mm och Sigma Zoom K IV 70-200mm samt blixt Nissin 280 Thyristor ZOOM.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 531