KAMEROR, 15 st. 1900-tal.

321363. KAMEROR, 15 st. 1900-tal.

Voigtländer Vitomatic II
Miranda Sensomat RE
Voigtländer Bessa
Hermagis Magir Vario
AGFA Isolette II
Hoca Vero
Balda Juwella
Compur
Zeiss Ikon
AGFA Silette
AGFA Isolette I
Olympus Wide-E
Ihagee Exa Dresden
Zorki 3-C
Edixa Prismat.

Bruksslitage samt ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Voigtländer Vitomatic II
Miranda Sensomat RE
Voigtländer Bessa
Hermagis Magir Vario
AGFA Isolette II
Hoca Vero
Balda Juwella
Compur
Zeiss Ikon
AGFA Silette
AGFA Isolette I
Olympus Wide-E
Ihagee Exa Dresden
Zorki 3-C
Edixa Prismat.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 142