YTTERFODER, 6 st, keramik, Rörstrand, Hackefors, Arabia samt "Waldemarsudde", Gustavsberg, 1900/2000-tal.

321337. YTTERFODER, 6 st, keramik, Rörstrand, Hackefors, Arabia samt "Waldemarsudde", Gustavsberg, 1900/2000-tal.

2 ytterfoder, dekor av blommor, Rörstrand, diameter 13, höjd 10 cm.
Ytterfoder, dekor av blommor, Hackefors, diameter 13, höjd 12,5 cm.
Ytterfoder, "Suvi", Arabia, diameter 14, höjd 10,5 cm.
2 ytterfoder, "Waldemarsudde", Gustavsberg, höjd ca 13 cm.

Bruksslitage. Ytterfoder Rörstrand med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 230