MATSALSGRUPP, 5 delar, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

321313. MATSALSGRUPP, 5 delar, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Bord med monterbara ben + reglar. Längd 150, bredd 85, höjd 70 cm.
Fyra stolar med originalklädsel. Sitthöjd ca 44 cm.
Medföljande skydd till sitsar.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 571