SIDEBOARD med VITRIN, ACO Möbler, Danmark, 1900-talets andra hälft.

321252. SIDEBOARD med VITRIN, ACO Möbler, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Brännmärkta på baksida.
Sideboard med tre hyllplan, tre lådor och fyra skjutdörrar. Längd 200, bredd 46,5, höjd 85 cm.
Vitrin med två skjutdörrar i glas samt med två hyllplan. Längd 180, bredd 30, höjd 72,5 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkta på baksida.

Antal besök: 2 113