OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, erotisk scen, 2000-tal.

321203. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, erotisk scen, 2000-tal.

Skulptur i brons på svart marmorsockel, föreställande naken kvinna som pratar i telefon.
Höjd 25 cm.
Höjd exklusive sockel 22 cm.
Längd 21 cm.
Kopia efter Bruno Zach.
Märkt B Zach.

Marmorsockel med repor, lagning.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.
Höjd exklusive sockel 22 cm.
Längd 21 cm.
Kopia efter Bruno Zach.
Märkt B Zach.

Bruksskick.

Antal besök: 1 540