Auktionsverket Engelholm
Möbler
Övrigt
PIEDESTAL, förgylld med marmor, 1900-talets början.
321100. PIEDESTAL, förgylld med marmor, 1900-talets början.
38 x 38, höjd 72 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 38, höjd 72 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
557