SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

SKÄNK, allmoge, 1800-tal.
32102. SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

Nyckel finns. Längd 108, bredd 46, höjd 114 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 422