SKRIN, 1700-tal.

SKRIN, 1700-tal.
320993. SKRIN, 1700-tal.

Beslag i smide.
Ca. längd 54, bredd 40, höjd 60 cm.

Skador, senare ställning, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
320993. SKRIN, 1700-tal.

Beslag i smide.

Antal besök: 1 644