SERVERINSSTÄLL, nysilver 1800-talets senare del.

320989. SERVERINSSTÄLL, nysilver 1800-talets senare del.

Salt, peppar, socker, vinäger
Höjd 43 cm.

Obet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Salt, peppar, socker, vinäger
Höjd 43 cm.

Obet nagg.

Antal besök: 1 069