NATTBORD, ett par, gustaviansk-stil, 1900-tal.

320987. NATTBORD, ett par, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Låda. Kannelerade ben.
Ca. längd 43, bredd 36, höjd 55 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Låda. Kannelerade ben.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 101