KURT ERIK HEINONEN. Olja på duk, marinmålning "Marion", signerad.

320928. KURT ERIK HEINONEN. Olja på duk, marinmålning "Marion", signerad.

45x97 cm.
Heinonen 1915-1983.

Visst slitage.

Kurt Erik Heinonen (1915–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

45x97 cm.
Heinonen 1915-1983.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 287