VASER samt FIGURIN, Kina/Japan.

320916. VASER samt FIGURIN, Kina/Japan.

Figurinens höjd 14,5
Vasernas höjd 22 respektive 31,5 cm.

Slitage, skador på figurinen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurinens höjd 14,5

Slitage, skador på figurinen.

Antal besök: 840