SÄNGBORD, 1 par, 2000-tal.

SÄNGBORD, 1 par, 2000-tal.
320897. SÄNGBORD, 1 par, 2000-tal.

Längd 45, bredd 35, höjd 60,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 634