HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Olja på duk. Signerad.

32084. HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Olja på duk. Signerad.

Motiv av hästar. 33x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av hästar. 33x41 cm.

Antal besök: 3 420