EMMAFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

320828. EMMAFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Stoppad sits och rygg, djuphäftad. Klädd i mönstervävd rosa klädsel .

Slitage, fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar förekommer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 974