LAVOAR sengustaviansk stil, med stenskiva, 1900-tal.

320802. LAVOAR sengustaviansk stil, med stenskiva, 1900-tal.

Mässingsbeslag och lister, avsmalnande kannelerade ben, mässingsskodda fötter. Höjd 77, totalhöjd 110 cm. Längd 79, bredd 58 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 164