FIGURINER, 2 st, porslin, Meissen 1815-1924.

320764. FIGURINER, 2 st, porslin, Meissen 1815-1924.

Putti med ordspråk, "Je les couronne" och "Je les punis". Höjd 14 cm.

Smärre nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg och lagningar.

Antal besök: 1 479