SABEL, M/1893 för kavalleri, E Svalling Eskilstuna, Sverige.

320732. SABEL, M/1893 för kavalleri, E Svalling Eskilstuna, Sverige.

Med metallbalja. Klingans längd ca 94 cm.

Slitage, balja med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, balja med bucklor.

Antal besök: 1 326