Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GUY CHARON. Landskap, olja på duk, signerad.
320706. GUY CHARON. Landskap, olja på duk, signerad.
45x54 cm.
Obetydligt färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x54 cm.
Obetydligt färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
2 560